Orling

15. října 2008 v 15:03 |  značky krmiv

Něco o firmě


Firma ORLING - spol. s r. o.. vznikla v roce 1992 v Ústí nad Orlicí. Již od začátku společnost spolupracujovala s mnoha odborníky, mezi nimiž vynikal pan prof. MUDr. Milan Adam, DrSc., Dr.h.c., přední světový odborník v oborech revmatologie a biochemie pojiva, který se celý život zabýval problematikou prevence a léčby pohybového aparátu dětí a dospělých a je autorem diety bohaté na kolagenní hydrolyzát. Přestože byl pan prof. Adam členem Akademie věd v New Yorku, žil a pracoval v Čechách. Proto také došlo právě u nás k největšímu rozšíření užívání kolagenních přípravků, které přinášejí úlevu mnoha lidem trpícím chorobami pohybového aparátu.
Celý výrobní sortiment firmy je utvářen tak, aby všechny produkty prospívaly zdraví lidí a zvířat. Výroba probíhá za přísných hygienických opatřeních a podléhá důkladné kontrole. Hlavní výrobní program tvoří potravinové doplňky obsahující vysoce účinný komplex chondroprotektivních látek SYSADOA včetně nenahraditelných kolagenních peptidů, určené k ochraně a regeneraci pohybového aparátu lidí a jejich čtyřnohých přátel psů a koní.
K filozofii firmy patří i podpora kultury a sportu. Ve sportu je doménou zejména podpora sportovců zdravotně postižených a veteránů. Významné podpoře firmy se těší i jezdecký a dostihový sport, neboť celý život koní se točí kolem zdraví jejich pohybového aparátu. Se ztrátou schopnosti hýbat se ztrácí kůň mnohdy i své právo na život. Navíc krása a ušlechtilost koní je i v dnešním technickém světě fascinující.


Produkty


Orling Formula


SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVKY NA OBJEDNÁVKU - na základě častých žádostí zákazníků a různých potřeb vznikajících při tréninku a chovu koní jsme připravili řadu přípravků, které nejsou součástí běžné nabídky, ale které jsou vyráběny pouze na objednávku, k řešení specifických zdravotních problémů koní tak, abychom vyšli vstříc potřebám Vašich koní a podpořili Vaše snahy o zajištění jejich optimálního zdravotního stavu.

GelaPony Fast


GELAPONY Fast - k akutní aplikaci při poraněních a zhmožděních pohybového aparátu, k rychlému zvýšení kloubní flexibility a elasticity pohybu. Obsahuje Boswellin® s rychlým nástupem účinku.


GelaPony Fast Biosol
GELAPONY Fast biosol - forma biosolu zajišťuje maximální vstřebatelnost a využitelnost účinných látek a snadnou aplikaci přípravku.

GelaPony Arthro


GELAPONY Arthro - regeneruje tkáně kloubního systému, posiluje kosti, vazy a šlachy. Díky vysokému obsahu kolagenních peptidů (98,7%) je vhodné pro intenzivně zatěžované koně a při chronických pohybových potížích.

GelaPony Arthro Biosol


GELAPONY Arthro Biosol - regeneruje tkáně kloubního systému, posiluje kosti, vazy a šlachy. Díky vysokému obsahu kolagenních peptidů (98,7%) je vhodné pro intenzivně zatěžované koně a při chronických pohybových potížích. Forma biosolu zajišťuje maximální vstřebatelnost a využitelnost účinných látek a snadnou aplikaci přípravku.


GelaPony Chondro

GELAPONY Chondro - obsahuje vysoce účinnou kombinaci kolagenních peptidů a glykosaminoglykanů tj. chondroitinsulfátu a glukosaminu. Intenzivně regeneruje kloubní tkáně, kosti, šlachy a vazy. Kolagenní peptidy obnovují poškozené pojivové tkáně včetně kloubní chrupavky, snižují aktivitu enzymů poškozujících kloubní chrupavku, působí protizánětlivě, váží v kloubní jamce vodu a zlepšují tak její mechanicko-elastické vlastnosti. Selen a vitamín E působí jako silné antioxidanty a chrání buňky kloubních tkání před škodlivým působením volných radikálů.


GelaPony Biotin H


GELAPONY Biotin H - obsahuje kombinaci účinných látek pro optimální růst kopytní rohoviny a regeneraci celého kopytního systému. Obsahuje vysokou hladinu biotinu (40 mg v denní dávce), organickou síru, zinek a měď v organické vazbě, vitamíny a aminokyseliny potřebné pro správnou tvorbu kopytní rohoviny.


ChondroPony

Chondropony - představuje komplexní perorální chondronutraceutikum s vysokým obsahem glykosaminoglykanů, kolagenních peptidů a antioxidantů. Kolagenní peptidy regenerují poškozené pojivové tkáně. Glykosaminoglykany pozitivně ovlivňují metabolizmus kloubní chrupavky, snižují aktivitu enzymů poškozujících kloubní chrupavku, působí protizánětlivě, váží v kloubní chrupavce vodu a zlepšují tak její mechanickoelastické vlastnosti. Selen a vitamín E působí jako silné antioxidanty a chrání buňky kloubních tkání před škodlivým působením volných radikálů. Díky vysoce účinné kombinaci látek zvyšuje Chondropony elasticitu kloubních chrupavek, vazů a šlach, obnovuje pohyblivost a omezuje bolestivost kloubů.

GelaPony Vitamín


GELAPONY VitaMín - představuje komplexní vitaminominerální doplněk s CHP. Je vhodný pro denní doplňování vitamínů a minerálních látek do krmné dávky koní. Současně zajišťuje příjem kolagenních peptidů CHP pro regeneraci kloubů, vazů a šlach.


MineralPony BabyMineralpony Baby - zajišťuje současné podávání kolagenního hydrolyzátu CHP a kostitvorných minerálních látek. Toto spojení pozitivně ovlivňuje budování a osifikaci skeletu plodu, rostoucího organizmu hříběte a mladého koně a přispívá k ochraně pohybového aparátu . Klisnám, kterým byl tento přípravek podáván, se rodí zdravá, silná a dobře vyvinutá hříbata.


MineralPony SeniorMineralpony Senior - zajišťuje současné podávání kolagenního hydrolyzátu CHP a kostních minerálů, čímž pozitivně ovlivňuje dekalcifikaci probíhající na základě mechanického zatěžování skeletu. Přípravek je vhodné podávat pravidelně jako podpůrný prostředek pro doplnění minerálů, aminokyselin a peptidů potřebných pro řádnou výživu a metabolizmus pojivové a vazivové tkáně namáhané sportovní či pracovní zátěží.


SeleniumPony


SELENIUMPONY - doplňkové krmivo se selenem a vitamínem E pro podporu svalové funkce a k ochraně organizmu před škodlivým působením volných peroxidových radikálů vznikajících v organizmu koně při fyzické zátěži.MagnesiumPony


MAGNESIUMPONY- doplňkové krmivo k omezení stresových reakcí koní. Magnesiumpony obsahuje speciální kombinaci hořčíku, zinku, taurinu, lecitinu a vitamínů skupiny B, tj. látek příznivě ovlivňujících nervový systém koně.


FerraPony Dynamic


FERRAPONY DYNAMIC - doplňkové krmivo pro podporu červené krvetvorby a zvýšení okysličování tkání. Ferrapony Dynamic dodává organizmu koně látky potřebné v celé kaskádě tvorby červených krvinek, podporuje tak okysličování tkání a oddaluje nástup kyslíkového dluhu a svalové únavy způsobené hromaděním kyseliny mléčné.


IontoPony Elektrolyt


IONTOPONY ELEKTROLYT - je minerální doplňkové krmivo pro koně s obsahem minerálních solí a bílkovin určené pro vyrovnání elektrolytické bilance porušované ztrátami iontů potem v období zvýšené zátěže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama