Alavis

15. října 2008 v 15:04 |  značky krmiv

Něco o firmě
Kanadské přípravky značky ALAVIS™ jsou vyráběny z vysoce jakostních surovin, jejich výroba podléhá těm nejpřísnějším kritériím a probíhá v souladu s mezinárodními standardy kvality ISO 9002 a správné výrobní praxe (GMP) přečtěte si vše o kloubních preparátech ALAVIS™.ProduktyALAVIS™ Celadrin


Patentově chráněná směs Celadrin obsahuje derivát cetylu a směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové, které inhibují enzym 5 - lipooxiogenázu podporující oxidativní a zánětlivé procesy. ALAVIS™ CELADRIN pomáh
á zvýšit ochranu před působením prozánětlivých enzymů, výrazně pomáhá tlumit bolestivost kloubů a zajišťuje průběžné zvlhčování (lubrikaci) kloubní chrupavky. Podporuje efektivnější transport a zabudování glukosaminu do buněk kloubních chrupavek - chondrocytů, díky čemuž je rychleji zahájen proces obnovy a regenerace těchto tkání. Obě složky přípravku ALAVIS™ CELADRIN se metabolizují v játrech, na jejichž tkáň mají protektivní (ochranný) účinek a odtud ve formě lipoproteinů vstupují do cílových buněk.

* 350 mg Celadrinu - patentově chráněné látky, která obsahuje derivát cetylu a směs
nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové
* 260 mg Salmon oil - Lososový olej - obsahuje esenciální nenasycené mastné kyseliny - kyselinu eicosapentaenovou (EPA) a docosahexaenovou (DHA)ALAVIS™ DUAL


Intenzivní kloubní výživa
Glukosamin sulfát + chondroitin sulfát. Preparát s výrazným regeneračním a chondroprotektivním (chrupavku chránícím) účinkem.

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Chondroitin sulfát má výraznou schopnost vázat ve tkáni vodu. Zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost.

Mechanizmus účinku obou těchto látek je společný a spočívá v chondroprotektivním (chrupavku chránícím) působení. Účinek zahrnuje podstatné zmírnění kloubních obtíží, zlepšení pohyblivosti a zpomalení, případně zastavení dalšího poškozování kloubů a to bez jakýchkoliv závažných vedlejších účinků.Přípravek pozitivně ovlivňuje kondici koní. Jeho užíváním lze zajistit dobrou pohyblivost i u koní vyššího věku.
ALAVIS™ MSMPřírodní prostředek proti zánětu a bolesti
Ultra - pure grade 99,97 % MSM (methylsulfonylmethan)

ALAVIS™ MSM je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími) a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. ALAVIS™ MSM snižuje produkci mediátorů zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. Je tedy vynikajícím prostředkem pro celkové zlepšení zdravotního stavu a fyzické kondice koně.

Složení přípravku:
ALAVIS™ MSM obsahuje 99,97% methylsulfonylmethanu ultra-čisté kvality. Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávány žádné pomocné látky.

Nejvyšší jakost ALAVIS™ MSM:
ALAVIS™ MSM je nositelem certifikátu kvality KOSHER, který uděluje nezávislá asociace "Kosher Overseers Associates" mimořádně kvalitním produktům.


ALAVIS™ Triple Blend


Veterinární přípravek ALAVIS™ TRIPLE BLEND je určen pro regeneraci pohybového aparátu,
zejména pro preventivní podávání u hříbat a koní v pracovní a sportovní zátěži.
Přípravek obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek - glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu a látky MSM, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů.ména pro preventivní podávání u hříbat a koní v pracovní a sportovní zátěži.
Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát se řadí do skupiny tzv. glykosaminoglykanů (GAG) a tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Mechanizmus účinku obou těchto látek je společný a spočívá v chondroprotektivním (chrupavku chránícím) působení. Účinek zahrnuje regeneraci kloubních chrupavek a tkání a zlepšení pohyblivosti, tím pozitivně ovlivňuje zdravotní kondici zvířete. Chondroitin sulfát má význačnou schopnost vázat ve tkáni vodu. Zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost.
Methylsulfonylmethan - MSM - je přírodní látka obsahující organicky vázanou síru, která je zapojena do procesu tvorby kolagenu, zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly. MSM se podílí nejen na omezení bolestí kloubů, ale díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům také na odbourání poškozené kloubní tkáně. K potlačení bolesti je vhodné užívat MSM i u poúrazových a pooperačních stavů, kde bylo navíc zjištěno lepší hojení ran. MSM má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění také při odstranění bolestí svalů, svalových křečí a také bolestí šlach.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | Web | 14. listopadu 2008 v 13:57 | Reagovat

Vyzivne info

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama